27,5-35кВ 27,5-35кВ однофазні силові трансформатори типу ОМ, ОМЖ

   Трансформатори ОМ, ОМГ, ОМЖ однофазні, з природною циркуляцією масла й природним повітряним охолодженням, з перемиканням без збудження (ПБВ) на стороні ВН, призначені для перетворення змінного струму напругою 35кВ (ОМ, ОМГ) або 27,5кВ (ОМЖ) в енергію нижчого (0,66кВ) напруги та підтримки заданого рівня напруги для власних потреб об'єктів промислових зон, загального призначення, а також для залізниць.
  Скачати опросного листа OMP_ukr.doc [41,5 Kb] (cкачиваний: 3)27,5-35кВ Трифазні силові трансформатори типу ТМ, ТМГ, ТМЖ, ТМГЖ

   Трансформатори ТМ, ТМЖ, ТМГ, ТМГЖ трифазні, з природною циркуляцією масла і природним повітряним охолодженням, з перемиканням без збудження (ПБЗ) на стороні ВН, призначені для перетворення змінного струму напругою 35кВ (ТМ, ТМГ) або 27,5кВ (ТМЖ, ТМГЖ ) в енергію середнього (6-10кВ) або нижчого (0,66кВ) напруги і підтримки заданого рівня напруги в розподільних мережах промислових зон, загального призначення, а також для залізниць.
   Скачати опитувальний лист TMG_ukr.doc [41,5 Kb] (cкачиваний: 14)27,5-35кВ Трифазні силові трансформатори типу ТМН

   Трифазні силові масляні трансформатори ТМН (далі по тексту "трансформатори") призначені для перетворення електричної енергії в мережах енергосистем, а також для живлення різних споживачів в мережах змінного струму частотою 50 Гц.
Скачати опитувальний лист OL-TMN_ukr.doc [140,5 Kb] (cкачиваний: 7).27,5-35кВ Трифазні силові трансформатори типу ТД, ТДН(С), ТРДН(С)

   Трифазні силові масляні трансформатори з дуттям ТД, ТДН (С), ТРДН (С) (далі потексту "трансформатори") призначені для перетворення електричної енергії в мережах енергосистем, а також для живлення різних споживачів в мережах змінного струму частотою 50 Гц, в т. ч. для власних потреб електростанцій.

    Скачати опитувальний лист OL-TDNS-TDTN-ukr.doc [145 Kb] (cкачиваний: 6)Трансформатори трифазні перетворюючі типів ТМП,ТРМП,ТРДП

  Трансформатори з розщепленими обмотками по бруківці 12-фазній схемі випрямлення призначені для електрифікованого залізничного транспорту (з послідовним з'єднанням перетворювальних секцій), метро і наземного пасажирського електротранспорту.
  Діапазон потужностей трансформаторів - від 4000кВА до 25000кВА
Діапазон напруги ВН - 6кВ, 10кВ, 27,5кВ та 35кВ.
  Опитувальний лист пропонується як зразок
TRMDP.doc [45,5 Kb] (cкачиваний: 4). У зв'язку з величезною кількістю можливих варіантів, в кожному випадку необхідно узгодження ТЗ між заводом "ЕЛІЗ" та Замовником.