6-10кВ Трансформатори сухі типу ТС, ТСЗ, ТСЗН, ТСЗС, ОС, ОСЗ

Трансформатори з повітряно-бар'єрною ізоляцією призначені для перетворення електричної енергії в електромережах трифазного змінного струму частотою 50 Гц та встановлюються в промислових приміщеннях й громадських будівлях, до яких пред'являються підвищені вимоги в частині пожежної безпеки, вибухозахищеності, екологічної чистоти. Перевагою даного типу трансформаторів є висока надійність в поєднанні з якісними технічними характеристиками та ремонтопридатністю.
Зважаючи на велику кількість можливих варіантів продукції, пропонуємо заповнити та узгодити з нами опитувальний лист Oprosnyy-suhie.doc [291,5 Kb] (cкачиваний: 7)" target="_blank">Скачать опросный лист
.6-10кВ Трансформатори трифазні з литою ізоляцією типу ТСЛУ, ТСЗЛУ (аналоги ТСЗСЛУ, ТСЗГЛ)

Силові сухі трансформатори з литою ізоляцією - це різновид сухих трансформаторів, у яких одна або кілька обмоток залиті ізоляційним компаундом на основі епоксидних смол з кремнієвим наповнювачем. Призначені для перетворення електроенергії в мережах енергосистем та споживачів електроенергії змінного струму номінальною частотою 50 Гц й встановлюються в промислових приміщеннях й громадських будівлях, до яких пред'являються підвищені вимоги в частині пожежної безпеки, вибухозахищеності, екологічної чистоти.
Пропонуємо заповнити та узгодити з нами опитувальний лист
OL-TSLU-2.doc [153,5 Kb] (cкачиваний: 16).6-10кВ Трансформатори силові однофазні типу ОЛС, ОЛСП

Трансформатори ОЛС, ОЛСП призначені для електроенергетики й служать для харчування пунктів секціонування й автоматичного включення резерву (АВР) електричних мереж 6-10 кВ. Також ці трансформатори є комплектуючими виробами та призначені для застосування в комплектних розподільних пристроях (КРУ) зовнішньої установки і можуть експлуатуватися в електроустановках змінного струму частоти 50 або 60 Гц, що піддаються впливу грозових перенапруг, при звичайних заходах грозозахисту, для живлення ланцюгів вимірювання, захисту, автоматики, сигналізації й управління. Трансформатори ОЛСП відрізняються наявністю вбудованого захисного сигналізує запобіжного пристрою.6-10кВ Трансформатори трифазні типу ТСКC

Трансформатори трифазні сухі спеціального призначення з природним повітряним охолодженням типу ТСКС призначені для живлення власних потреб шафу КРУ.
Ступінь захисту по ГОСТ 14254 - IP00.
Діапазон потужностей 10 - 40 кВА, напруги ВН 6-10,5кВ та НН 0,23-0,4кВ. Схема й група з'єднання обмоток У/Ун-0.
Пропонуємо заповнити та узгодити з нами опитувальний лист
  OL-TS.doc [295 Kb] (cкачиваний: 8).6-10кВ Трифазні трансформатори типу ТСЗПУ; ТСЗПУ ГТ

Трансформатори даної серії призначені для випрямних агрегатів систем електропостачання міського наземного електричного транспорту. Виконують перетворення електроенергії в системі електропостачання наземного міського пасажирського електрифікованого транспорту. За своїм конструктивним рішенням трансформатори ТСЗПУ (ТСПУ) ідентичні трансформаторів типу ТСЗ (ТС). Особливостями є наявність зрівняльного реактора, схема й група з'єднань Y / Yнр / Yнр -0-6.
Діапазон потужностей 1000кВА, 2000кВА, напруги ВН - 6кВ, 10кВ.Трансформатори грубні типів ОС, ОСЗ, ОСУ, ОЭСУ, ТПТ

Сухі трансформатори для електротермічного обладнання (електропічні трансформатори) застосовуються для живлення печей опору, рудно-термічних, гартівних та інш. печей. В основному ці трансформатори при відносно невеликих вихідних напругах мають надзвичайно великі струми.
Діапазон потужностей 10-10000кВА, число фаз 1-3, напруги ВН - 0,22-10кВ, напруги НН 6-825В.
Ступінь захисту по ГОСТ 14254 - від IP00 по IP21, можлива ступінь захисту до IP34 за погодженням із замовником.
Пропонуємо заповнити та узгодити з нами опитувальний лист
 OprosnikPechnoy.doc [45 Kb] (cкачиваний: 1).