Агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ на напругу 6-10 кВ

Агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ на напругу 6-10 кВ

Агрегат дугогасящий масляний герметичний АДГМ на напругу 6-10кВ, який представляє собою обладнання складається з нейтралеобразующего трансформатора і дугогасного реактора в одному корпусі.
     Агрегат дугогасящий масляний (далі по тексту "агрегат"), призначений для компенсації ємнісної складової струму при однофазних замиканнях на землю. Агрегат складається з дугогасного реактора і нейтралеобразующего трансформатора, поміщених в загальний бак.
    Агрегат виготовляється для мереж з номінальною напругою 6-10 кВ включно частотою 50 Гц, застосовується для зменшення струму замикання на землю, зниження швидкості відновлення напруги на пошкодженій фазі після гасіння заземляющей дуги, зменшення перенапруг при повторних запалюванні дуги і створення умов для її самогашенія.


Переваги використання агрегату:
- компактність конструкції (потрібно менше простору в порівнянні з установкою трансформатора і реактора по-окремо);
- простота установки (потрібно один фундамент і маслоприемник);
- простота підключення (не потрібно окремого підключення між реактором і трансформатором).
    Агрегат придатний для внутрішньої і зовнішньої установки і для роботи в наступних умовах:
 - висота над рівнем моря до 1000 м;
 - в районах з помірним кліматом У1;
 - робочий діапазон температур від -45 ° С до +40 ° С.
    Агрегат не придатний для роботи в наступних умовах:
 - у вибухонебезпечному і агресивному середовищі (що містить гази, випаровування, пил підвищеної концентрації і ін.);
          - при вібрації і тряски.
     Агрегат комплектується:
 - мастиловказівника, для контролю рівня масла в баку;
 - термометром манометричним або електроконтакта, для контролю температури верхніх шарів масла;
- індукційним датчиком, для визначення системою автоматичного регулювання положення компенсації реактора.
- пристроєм, для перекочування в поздовжньому і поперечному напрямку (на вимогу замовника);
- регулятором РКМ101, який призначений для автоматичної настройки індуктивності дугогасного агрегату до значення, що відповідає умові компенсації ємнісної складової струму через місце замикання на землю.
    На вимогу замовника, комплектація, перерахована вище, може бути змінена.
    Конструктивні особливості:
   Обмотки нейтралеобразующего трансформатора зібрані за схемою «зигзаг з нейтраллю» або «зірка з нейтраллю / трикутник», що забезпечує підвищену стійкість конструкції під час виникнення однофазного замикання на землю і сприяє симетричного розподілу магнітного потоку по стрижнях муздрамтеатру.
Магнитопровод нейтралеобразующего трансформатора виконаний з анізотропної електротехнічної сталі за технологією «step-lap», а реактора за технологією «прямий стик» з поділом горизонтальних ярем на смуги, що в підсумку дозволило знизити втрати і нагрів активної стали агрегату від перерозподілу магнітних потоків.
    Рухливі диски (плунжери) муздрамтеатру виготовлені із застосуванням технології «радіальна Шихтовка», що дозволило знизити нерівномірність розподілу магнітних потоків і нагріви в місцях переходу потоку з плунжера в ярмо реактора.
    Розташування мотор-редуктора і вузлів, відповідальних за управління реактором на кришці бака, дозволяє виробляти діагностику, наладку і обслуговування без виїмки активної частини з бака.
    Бак агрегату зварений, прямокутної форми, герметичного виконання. Виготовлений з гофрованих (хвилястих) стінок забезпечують об'ємне розширення масла, зі зміною конфігурації та обсягу гофростенок. Завдяки конструкції герметичного виконання споживач не несе додаткових експлуатаційних витрат, пов'язаних з обслуговуванням воздухоосушитель і відновленням ізоляційних властивостей трансформаторного масла.
Агрегат АДГМ-190/6 (ГЧ): відкрити
Агрегат АДГМ-300/6 (ГЧ): відкрити
Агрегат АДГМ-480/10 (ГЧ): відкрити