6-10кВ Трансформатори сухі типу ТС, ТСЗ, ТСЗН, ТСЗС, ОС, ОСЗ

6-10кВ Трансформатори сухі типу ТС, ТСЗ, ТСЗН, ТСЗС, ОС, ОСЗ

Трансформатори з повітряно-бар'єрною ізоляцією призначені для перетворення електричної енергії в електромережах трифазного змінного струму частотою 50 Гц та встановлюються в промислових приміщеннях й громадських будівлях, до яких пред'являються підвищені вимоги в частині пожежної безпеки, вибухозахищеності, екологічної чистоти. Перевагою даного типу трансформаторів є висока надійність в поєднанні з якісними технічними характеристиками та ремонтопридатністю.
Зважаючи на велику кількість можливих варіантів продукції, пропонуємо заповнити та узгодити з нами опитувальний лист Oprosnyy-suhie.doc [291,5 Kb] (cкачиваний: 7)" target="_blank">Скачать опросный лист
.

ГАБАРИТНО-ВАГОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТРАНСФОРМАТОРІВ ТС, ТСН, ТСЗ, ТСЗН


Трансформатори виконані по ТУ У 3.49-13608660-048-2000.
Трансформатори відповідають ГОСТ 11677.
Розташування висновків та приєднувальні розміри за погодженням із Замовником.
За погодженням із Замовником можуть бути виготовлені трансформатори потужністю до 16000 кВА, а також з параметрами, відмінними від параметрів, наведених у таблиці.
За погодженням із Замовником можуть бути виготовлені трансформатори відкритого виконання типу ТС, ТСН.
За погодженням із Замовником трансформатори комплектуються пристроями теплового захисту, встановленими на вивідних кінцях обмотки НН.
За погодженням із Замовником можуть бути виготовлені трансформатори типу ТСЗС, які призначені для власних потреб станцій та підстанцій, з напругою короткого замикання 8%.
За погодженням із Замовником можуть бути виготовлені однофазні високовольтні трансформатори типу ОС, ОСЗ номінальною потужністю до 1000 кВА.
Напруга ВН: 6-10кВ, можливі зміни за бажанням Замовника.
Напруга НН: 0,23-0,69кВ, можливі зміни за бажанням Замовника.
Схеми й групи з'єднань обмоток: У / Ун-0; Д / Д-0; Д / Ун-11; У / Д-11; 1 / 1-0
Ступінь захисту по ГОСТ 14254 - IP00; IP11; IP21.
За погодженням із Замовником можливе виконання із ступенем захисту до IP34.

Для задоволення найвищих вимог по температурної стійкості обмоток, в трансформаторах типів ТС, ТСЗ, ТСЗН, ТСЗС, ОС, ОСЗ застосовується стеклополіефірная багатошарова ізоляція зі спеціальним просоченням. Дана ізоляція проводів не підтримує горіння і відповідає класу нагрівостійкості "Н".