110кВ Трифазний силовий трансформатор типу ТДН, ТРДН

110кВ Трифазний силовий трансформатор типу ТДН, ТРДН

Трансформатори ТДН, ТРДН трифазні, двохобмотувальні, з природною циркуляцією масла і примусовим обдувом повітря, з регулюванням напруги під навантаженням (РПН), призначені для перетворення змінного струму напругою 110 кВ в енергію нижчої напруги (6; 10 кВ) і підтримки заданого рівня напруги в розподільних мережах в районах, віддалених від промислових зон, і для роботи в електричних мережах загального призначення.
Скачати опросний лист[attachment=6]


Силові трансформатори ТДН, ТРДН виготовляються для країн з помірним кліматом з перепадом температур від мінус 45 до плюс 40 ° С. Трансформатори ТДН, ТРДН виготовляються в кліматичному виконанні У1. Магнитопровод трехстержневой плоскошіхтований, виготовлений з високоякісної електротехнічної сталі. Охолодження забезпечується малооб'ємними радіаторами з овальних труб. Трансформатори силові до 110 кВ ТРДН, ТДН забезпечують надійне електропостачання протягом усього терміну експлуатації.
Структура позначення трансформаторів ТДН, ТРДН:

    
ТДН, ТРДН-ХХХХХ / ХХХ У1:

    
Т - трифазний трансформатор.
    
Р - розщеплення обмоток на стороні НН.
    
Д - охолодження з природною циркуляцією масла та примусової повітря.
    
Н - регулювання напруги під навантаженням РПН.
    
ХХХХ - номінальна потужність трансформатора, кВА.
    
ХХХ - клас напруги обмотки вищого напруги ВН, кВ.
    
У1 - кліматичне виконання У та категорія розміщення 1.

Регулювання напруги трансформатора ТДН, ТРДН під навантаженням (РПН) здійснюється переключающим пристроєм в нейтрали обмотки ВН в межах + 9 x 1,78% від номінальної напруги. Трансформатори масляні ТДН, ТРДН мають остов з трехстержневой шіхтованной магнітною системою, зібраної з листів холоднокатаної електротехнічної сталі. Обмотки з мідного дроту циліндричні, розміщені на стрижнях остова концентрично. Лінійні і нейтральний вводи ВН забезпечені трансформаторами струму. Бак силового трансформатора ТДН, ТРДЦН забезпечується арматурою для заливки, відбору проб, слива і фільтрації трансформаторного масла, підключення системи охолодження і вакуум-насоса.