35, 110, 150 кВ Трансформатори струму масляні типу ТФЗМ-П

Трансформатори струму маслонаповненні серії ТФЗМ П призначені для передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, захисту, автоматики, сигналізації й управління в електричних ланцюгах змінного струму частоти 50 Гц або 60 Гц. Виробляються на номінальний первинний струм від 15 до 2000 А, вторинний - 1; 5 А. Зовнішня ізоляція трансформаторів - порцеляновий покришка. Головна внутрішня ізоляція трансформаторів - полімерна. Обмотки трансформатора - ланкового типу. Кількість вторинних обмоток від двох до п'яти, з них до 2х вимірювальних обмоток та до 4х обмоток захисту. Клас точності вимірювальної обмотки від 0,1 до 0,5; обмотки захисту 10Р. Коефіцієнт граничної точності обмоток захисту - 20. Коефіцієнт безпеки приладів - 10.
Завантажити опитувальний лист
 TFZM.doc [55 Kb] (cкачиваний: 5)6-10 кВ Трансформатори струму литі ТОЛ, ТПЛ, ТШЛ

Трансформатори струму типу ТОЛ-Э-12, ТПЛ-Э-12, ТШЛ-Э-12 призначені для масштабного перетворення сили змінного струму з метою його подальшого вимірювання та (або) передачі на пристрої захисту, автоматики, сигналізації й управління в електричних ланцюгах змінного струму частотою 50 Гц на клас напруги 6-10 кВ.
Діапазон номінальних первинних струмів 5 - 1000А, номінальний вторинний струм 5А, число вторинних обмоток - до 4х, номінальні вторинні навантаження з коефіцієнтом потужності cosφ = 0,8 - 10ВА для вимірювання, 15ВА для захисту.
Класи точності для вимірювальних обмоток - 0,2S - 5P; для обмоток захисту - 5К - 10Р.0,66 кВ Трансформатори струму литі нульової послідовності типу ТЗЛМ

Трансформатори призначені для живлення схем релейного захисту від замикання на землю окремих жил трифазного кабелю шляхом трансформації виниклих при цьому струмів нульової послідовності і встановлюються на кабель: діаметром до 70 мм - ТЗЛМ-Э-0,66-01, діаметром до 100 мм - ТЗЛМ-Э-0,66-02, діаметром до 200 мм - ТЗЛМ-Э-0,66-03.Трансформатори струму

Трансформатор струму - трансформатор, первинна обмотка якого підключена до джерела струму, а вторинна обмотка замикається на вимірювальні або захисні прилади, що мають малий внутрішній опор.
Вимірювальний трансформатор струму - трансформатор, призначений для перетворення струму до значення, зручного для вимірювання. Первинна обмотка трансформатора струму включається послідовно в ланцюг з вимірюваним змінним струмом, а у вторинну включаються вимірювальні прилади. Струм, що протікає по вторинній обмотці трансформатора струму, пропорційний струму, що протікає в його первинній обмотці.
Трансформатори струму широко використовуються для вимірювання електричного струму і в пристроях релейного захисту електроенергетичних систем, в зв'язку з чим на них накладаються високі вимоги по точності. Трансформатори струму забезпечують безпеку вимірювань, ізолюючи вимірювальні ланцюги від первинного кола з високою напругою, часто складовим сотні кіловольт.
До трансформаторів струму пред'являються високі вимоги по точності. Як правило, трансформатори струму виконують з двома і більше групами вторинних обмоток: одна використовується для підключення пристроїв захисту, інша, більш точна - для підключення засобів обліку і вимірювання (наприклад, електричних лічильників).