Экспертиза проектів, або технічний аудит

ТОВ "ЕЛІЗ" - виробниче підприємство, що володіє власною конструкторською базою і має можливість не просто виготовити обладнання згідно вимог Замовника, а й провести, при бажанні Замовника, технічний аудит цих вимог або проектів, виконаних власними проектними відділами Замовників або підрядними проектними організаціями.

Як показує практика, наші висококваліфіковані конструктори, маючи постійний практичний досвід співпраці з Замовниками різних галузей народного господарства, знаючи їх виробничі і експлуатаційні особливості, мають можливість при створенні проекту обладнання (як трансформаторів, так і комплектних розподільних пристроїв, комплектних трансформаторних підстанцій) в більшій ступені врахувати реальні інтереси Замовника. Тому, якщо Ви маєте сумніви з приводу технічної спроможності або економічної ефективності наявного у Вас проекту, Ви можете безкоштовно (або, при значному обсязі проектування, за невелику плату) скористатися нашою послугою "Експертиза проекту".

Це означає, що наші фахівці проведуть технічний аудит Вашого проекту і запропонують більш технічно грамотне та економічно ефективне рішення з використанням обладнання виробництва заводу "ЕЛІЗ".
Для отримання більш докладної інформації скористайтеся функцією "Задати питання" і виберіть відповідні пункти меню зі списку.

 

Экспертиза проектів, або технічний аудит