ТОВ "ЕЛІЗ" сьогодні

  Сьогодні ТОВ «ЕЛІЗ» - високотехнологічна виробнича компанія, з 30-річною історією та бездоганною репутацією, один з провідних українських виробників електротехнічного обладнання класу напруги до 750кВ, зокрема силових трансформаторів, вимірювальних трансформаторів, реакторів, електрощитової та кабельно-провідникової продукції.
Принципи діяльності:
велика номенклатура
висока якість і надійність виробів
сучасні технології
конкурентні ціни
обов'язковість перед клієнтами і партнерами.
Устаткування «ЕЛІЗ» застосовується у всіх галузях енергетики: на підстанціях, що живлять залізорудні кар'єри Кривбасу й Полтави, на вугільних шахтах Донбасу, на тягових підстанціях залізниць та міського електротранспорту, на ТЕС, ГЕС та АЕС, металургійних заводах, тисячах міських ПС й в сільських електромережах.
Вироби «ЕЛІЗ» створені з урахуванням потреб експлуатуючих організацій, специфіки галузі, кліматичних та технічних умов роботи.
Ключовими клієнтами ТОВ «ЕЛІЗ» є такі компанії як: посилання
   
  Завод «ЕЛІЗ» - підприємство повного циклу виробництва, що дозволяє власними силами виконувати виробництво та комплексне постачання устаткування для енергооб'єктів під ключ. Власне виробництво основних комплектуючих КТП й щитового обладнання скорочує термін виготовлення та постачання устаткування.
Підприємство випускає:
Трансформатори силові масляні і сухі 0,66-6-10-20-27,5-35-110-150кВ;
Вимірювальні трансформатори струму і напруги 6 (10) -20-35-110-150-220-330-500-750кВ;
Комплектні розподільчі пристрої 10 (6) -35 кВ;
Камери збірні одностороннього обслуговування 6, 10, 20 кВ;
Комплектні трансформаторні підстанції 0,66-20, 35кВ;
Низьковольтні комплектні пристрої 0,66 кВ;

Роз'єднувачі 6 (10) -20-35-110-150-220-330 кВ;

Кабельно-провідникова продукція (див. "Каталог КПП");
та багато інших видів продукції (див. "КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ").
ТОВ «ЕЛІЗ» виконує комплексні роботи з проектування, виготовлення, постачання, монтажу та установці енергооб'єктів «під ключ» з пусконалагоджувальними роботами, сервісним гарантійним й післягарантійним обслуговуванням.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності заводу «ЕЛІЗ» є розробка та впровадження нових конструкцій електротехнічних виробів.
Новітнє обладнання з використанням передових технологій від провідних світових виробників є одним з основних активів компанії "ЕЛІЗ".
Стратегічна мета заводу «ЕЛІЗ» - створювати вітчизняне конкурентоспроможне обладнання для нових підстанцій, нових генеруючих потужностей, підвищувати надійність енергосистеми, зміцнюючи енергобезпеку та енергонезалежність України.