Мені потрібен виріб, який відрізняється від описаного у Вас на сайті. Виходить, немає сенсу до Вас звертатися?

Сенс, звичайно ж, є. Будь-який виріб, за погодженням із Замовником, може бути виготовлено з параметрами, відмінними від зазначених на сайті та / або в друкованому (електронному) каталозі продукції.

Хочу замінити старі трансформатори (реактори) новими. Чи можливо виготовити кріплення так, щоб нічого не треба було міняти: зняв старий, поставив новий, підключив і готово?

Наші вироби розроблені з урахуванням відповідності існуючим в даний час вимогам по масо-габаритними показниками та приєднувальним розмірам. Якщо у Вас особливі вимоги, по окремому замовленню, ми можемо модифікувати наші вироби для відповідності Вашим монтажним розмірами. Якщо заміні підлягають трансформатори (реактори) дуже старого року випуску, для яких навіть аналоги вже не виготовляються, ми можемо виготовити адаптаційний комплект.

Як отримати прайс - лист на Вашу продукцію ?

  Ми не висилаємо прайс-листа на продукцію, у нас його просто немає. У зв'язку з постійно мінливою обстановкою, нестабільною ситуацією на ринку, різною (та мінливою) ціновою політикою по відношенню до різних регіонів, що швидко змінюється валютно-курсовою ситуацією, створення прайс-листа з реальними цінами, на які Ви дійсно можете розраховувати в даний момент часу , а тим більше на перспективу, не представляється можливим.
Тому ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного Замовника й кожного замовлення.
Будь ласка, зв'яжіться з нашою компанією за телефонами, вказаними в розділі "Контакти" або скористайтеся функцією "задати питання". Наш менеджер з продажу негайно зв'яжеться з Вами.

Які умови оплати пропонуються для покупців ?

Завод "ЕЛІЗ", як правило, працює з покупцями на умовах 50% передоплати до початку виробництва + 50% передоплата перед відвантаженням продукції. Що стосується термінів поставок, то в залежності від виробу терміни поставки коливаються від 20 до 90 днів. Крім того, що користуються найбільшим попитом типи продукції постійно є в наявності у нас на складі, така продукція відвантажується протягом 2-3 днів після 100% передоплати. Інформацію щодо наявності продукції на складі заводу ви можете отримати зателефонувавши за телефонами, вказаними на сторінці "Контакти -> Відділ продажів" або скориставшись функцією "Задати питання". Наш менеджер негайно зв'яжеться з Вами за вказаними Вами контактним координатами.

Яким чином проходить відвантаження продукції ?

Відвантаження продукції заводу "ЕЛІЗ" здійснюється автомобільним транспортом. У разі, якщо Ви купуєте продукцію на умовах поставки CPT, CIP, DAP (Incoterms 2010) і транспортування продукції виробляється за рахунок і силами заводу "ЕЛІЗ", Вам необхідно лише погодити з нами дату прибуття транспорту з Вашою продукцією для розвантаження, вимоги до способу вивантаження і порядок здачі-приймання, забезпечити наявність підйомно-транспортних механізмів. Якщо Ви купуєте на умовах EXW або FCA, то в кожному конкретному випадку необхідно зв'язатися з Вашим менеджером для узгодження вимог до наданого Вами транспорту, з урахуванням габаритів, ваги і способу розкріплення конкретно Вашої продукції.

У разі відносно невеликих габаритів / ваги замовленої продукції, можливе транспортування службами доставки, такими як Нова Пошта, Інтайм та інші за погодженням із Замовником.
У виняткових випадках, коли мова йде про дуже великої, негабаритний і важкої продукції, переміщення на дуже великі відстані, можливо індивідуальне узгодження способу транспортування.

Яка стандартна комплектація силових масляних трансформаторів 6-10кВ та що треба обговорювати окремо ?

Трифазні силові масляні трансформатори ТМ, ТМГ за замовчуванням комплектуються:
- мастиловказівником, для контролю рівня масла в баку;
- Термометром типу "ТКП" (для трансформаторів 1000 кВА й більше);
- Газовим реле, для візуального контролю газу, що виділився, а також для відбору проби масла (для трансформаторів, потужністю 1600 кВА та більше);
- Перемикач напруги ПБЗ, який має 5 ступенів з діапазоном регулювання ± 2х2,5% від номінального;
- Пристроєм для перекочування в поздовжньому та поперечному напрямку (для трансформаторів, потужністю 1000 кВА й більше);
- Затискачі контактні для підключення трансформатора з боку НН (Для трансформаторів 630кВА й більше, в разі застосування порцелянових ізоляторів. За замовчуванням, трансформатори комплектуються полімерними уведеннями ВН та НН, які не вимагають контактних затискачів).
- Якщо Вам потрібно комплектування трансформатора не згаданим тут обладнанням, або обладнанням, яке не встановлюється за умовчанням для необхідної Вам потужності, просимо узгодити це з Вашим менеджером та вказати в опитувальному аркуші.

Чи можливе використання трансформаторів ТМГ замість ТМ, ТМЗ або ТМФ ?

Так, електрично вони повністю взаємозамінні. Необхідно тільки з'ясувати питання відповідності габаритів і розташування висновків трансформаторів. Габарити Ви можете дізнатися в каталозі продукціїДля отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь в відділ продажу або використайтесь функцією "Задати питання", наш менеджер негайно звяжеться з Вами за вказаними Вами контактним координатами.

У чому переваги трансформаторів ТМГ перед іншими конструкціями ?

У порівнянні з трансформаторами ТМ, ТМФ трансформатор ТМГ такої ж потужності та з такими ж електричними характеристиками має менший розмір по висоті й вагу, за рахунок відсутності розширювального бака. Крім того, з точки зору споживачів перевага конструкції ТМГ в відсутності експлуатаційних витрат протягом усього терміну служби трансформатора (25 років й більше). Для інших трансформаторів, зокрема ТМ або ТМФ, експлуатаційні витрати становлять до 60% від первісної вартості трансформатора.
Що ж стосується трансформаторів ТМЗ, то аналоги типу ТМГ мають істотно більш низьку ціну.
Тому, якщо дозволяють габарити й розташування вводів ВН та НН, доцільна заміна трансформаторів ТМ, ТМЗ, ТМФ на аналоги типу ТМГ.

Яка стандартна комплектація силових сухих трансформаторів 6-10кВ та що потрібно обговорювати окремо ?

Трансформатори трифазні сухі потужністю від 1000кВА за замовчуванням комплектуються:
- Блоком контролю температури БКТ-4 з термодатчиками (3шт. В обмотках НН, 1шт. На магнітопровід);
- катками поворотними.
Для трансформаторів меншої потужності, установку в/у комплектації треба обговорювати окремо.

Чи обов'язкова установка антивібраційних демпферів (віброопор)?

Антивібраційні демпфери використовуються для гасіння вібрацій, що передаються силовим трансформатором на поверхню установки. Тому, при установці віброопорами, не тільки зменшується руйнівний вібраційний вплив трансформатора на опорну поверхню (підлогу), а й зменшуються фактори вібраційного саморуйнування трансформатора (ослаблення затяжки магнітопроводу, мікротріщини в обмотках), що підвищує термін служби трансформатора.

Чи обов'язкові вентилятори обдуву для сухих трансформаторів ?

Сухі трансформатори ЕЛІЗ розраховані на роботу в номінальному режимі без вентиляторів. Але на практиці, силові трансформатори під час пікових навантажень працюють на потужності вище номінальної. Крім того, в жарку погоду, порушуються розрахункові умови теплоотведенія (падає градієнт відведення тепла) через підвищену температуру навколишнього середовища.
Тому, коли існує ймовірність короткострокових перевантажень або пікових температур навколишнього середовища вище діапазону кліматичного виконання, рекомендується встановлювати обдув на сухий трансформатор.
У разі + 25% перевищення номінальної потужності, встановлюється 3 вентилятора, по одному на кожну обмотку, а в разі + 40% перевищення - 6 вентиляторів, по два вентилятора на кожну обмотку.