Трансформатори напруги елегазові серії НКГ

Вимірювальні трансформатори напруги з елегазової ізоляцією НКГ призначені для застосування в ланцюгах змінного струму частотою 50 або 60 Гц з метою передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, захисту, автоматики, сигналізації і управління.
Трансформатори представляють собою газонаповнені вибухопожежобезпеки вироби. Трансформатор НКГ опорного типу, складається з двох блоків. Верхній блок встановлюється на фланець нижнього блоку і має механічне та електричне з'єднання. Газ, яким заповнений трансформатор може переміщатися з одного блоку в інший. Кожен блок являє собою полімерну покришку на металевому підставі. Активна частина трансформатора, являє собою двухстержневой муздрамтеатр з обмотками на кожному стрижні. На нижньому стрижні муздрамтеатру нижнього блоку розташовані дві або три вторинні обмотки - одна або дві
основних і одна додаткова.

Наш завод виробляє наступні трансформатори НКГ:

НКГ-362 (НКГ-330), НКГ-525 (НКГ-500).Трансформатори напруги елегазові серії НОГ

Вимірювальні трансформатори напруги з елегазової ізоляцією НІГ призначені для застосування в ланцюгах змінного струму частотою 50 або 60 Гц з метою передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, захисту, автоматики, сигналізації і управління.
Трансформатори заповнені елегазом і мають прилад контролю тиску з сигналізує пристроєм. На вимогу замовника трансформатори можуть бути укомплектовані датчиком щільності елегазу з сигналізатором верхнього і нижнього рівня тиску елегазу.

Наше підприємство виробляє такі типи трансформаторів НОГ:
НОГ-123 (НОГ-110), НОГ-145 (НОГ-132), НОГ-170 (НОГ-150), НОГ-245 (НОГ-220).