Комплектні розподільчі пристрої 6, 10, 35кВ

1. КРП призначені для роботи в електричних установках трифазного змінного струму частоти 50 Гц, класу напруги 6, 10, 35кВ в мережах з ізольованою або заземленою через дугогасящий реактор нейтраллю.
2.
КРП застосовуються в закритих розподільних пристроях, в тому числі, в електроустановках з частими комутаційними операціями при наявності шаф з вакуумними вимикачами.
3.
Види кліматичних виконань КРП: УЗ і ТЗ по ГОСТ 15150.
4.
Номінальні значення кліматичних факторів для експлуатації в робочому стані за ГОСТ 15543. 1 та ГОСТ 15150, при цьому діапазон температур навколишнього повітря:
  
а) для виконання УЗ - від мінус 5 ° С до плюс 40 ° С (без установки підігрівачів), від мінус 25 ° С до плюс 40 ° С (з установкою підігрівачів в релейній шафі);
  
б) для виконання ТЗ - від плюс 1 ° С до плюс 45 ° С (без установки підігрівачів), від мінус 10 ° С до плюс 45 ° С (з установкою підігрівачів в релейній шафі).

5. Висота установки над рівнем моря до 1000 м
.



6, 10, 35кВ Комірки КРУ-10 Э, КРУ-10 ЭЦ, КРУ-35Э

Комірки КРУ-10Э(Ц), КРУ-35Э - комплектні розподільні пристрої, призначені для прийому і розподілу електричної енергії трифазного змінного струму промислової частоти в мережах з ізольованою або заземленою через дугогасящий реактор нейтраллю.
Ці комірки застосовуються в закритих розподільних пристроях (РУ) і електроустановках з частими комутаційними операціями.



6-10 кВ Камери збірні одностороннього обслуговування КСО 393, 393В, 210, 298

КСО - камера збірна одностороннього обслуговування, призначена для роботи в електричних установках трифазного змінного струму частоти 50 та 60 Гц напругою 6 та 10 кВ для системи з ізольованою або заземленою через дугогасящий реактор нейтраллю.
З камер КСО збираються розподільні пристрої, що служать для прийому та розподілу електроенергії. Принцип роботи визначається сукупністю схем головних і допоміжних ланцюгів камер.
Кліматичне виконання У й Т, категорія розміщення 3 по ГОСТ 15150.
До складу серії КСО входять різні типовиконання камер, що відрізняються один від одного конструкцією, призначенням і застосовуваної комплектуючої апаратурою.



6-10 кВ Комплектний розподільчий пристрій зовнішньої установки КРУН

КРУН (комплектний розподільний пристрій зовнішньої установки) призначений для прийому й розподілу електричної енергії змінного трифазного струму промислової частоти 50 Гц на номінальну напругу 6 і 10 кВ та комплектування розподільних пристроїв напругою 6 і 10 кВ підстанцій.



6-10 кВ Комірка комплектної установки що стоїть окремо ЯКНО (ПККЗ)

Комірки високовольтні типу ЯКНО-6 (10) - У1 зовнішньої установки призначені для установки в відгалужувальних та магістральних мережах кар'єрів, а також в місцях приєднання до внутрішньокар'єрних ліній електропередач мереж напругою 6 (10) кВ частотою 50 Гц.
Комірки ЯКНО виготовляються на замовлення в пересувному виконанні на санчатах та в стаціонарному виконанні.
Комірки ПККЗ виготовляються тільки в пересувному виконанні на санчатах.



6-10 кВ Комірка екскаваторна типу КВЭ

Комірка КВЭ призначається для установки в кар'єрних екскаваторах на поворотній платформі в неопалюваному закритому кузові. Вона служить для отримання й розподілу енергії змінного трифазного струму (номінальна напруга 6 (10) кВ, частота 50,60 Гц), а також для захисту електрообладнання при коротких замиканнях та перевантаженнях. Крім того, у функції комірки екскаваторної КВЭ входить оперативне включення електричних ланцюгів.



6,10, 35 кВ Комплектний розподільчий пункт закритого типу КРПЗ

КРПЗ є металева споруда, що поставляється до місця монтажу окремими транспортабельними блоками. Блоки КРПЗ безпосередньо при виготовленні обладнуються шафами КРУ, міжблочними сполуками головних і допоміжних ланцюгів, елементами повітряних вводів та повітряних або кабельних відводів.