6-10 кВ Трансформатори напруги литі типів ЗНОЛ-Э, ЗНОЛП-Э

Трансформатори напруги типу ЗНОЛ-Э, ЗНОЛП-Э, однофазні, трьохобмотувальні, призначені для потреб електроенергетики. Трансформатори встановлюються в комплектні розподільчі пристрої (КРУ), струмопроводи та служать для передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, захисту, автоматики, сигналізації й управління в електричних ланцюгах змінного струму частоти 50Гц. Трансформатори ЗНОЛ-Э, ЗНОЛП-Э тривало працюють при підвищеній напрузі (більше 3Uном), яка виникла на будь-який з трьох фаз внаслідок ферорезонансних явищ в мережі, а також мають слабку залежність похибок від потужності навантаження.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальний лист
 [attachment=25].6-10 кВ Трансформатори напруги типів НАЛИ-Э-6, НАЛИ-Э-10

Антирезонансна група трансформаторів напруги типу НАЛИ-Э клас напруги 6 (10) кВ призначена для передачі сигналу вимірювальної інформації вимірювальним приладам, пристроям захисту й сигналізації в установках змінного струму частотою 50 Гц з номінальною напругою 6 та 10 кВ. Особливості трансформатора НАЛИ-Э - можливість тривалої роботи при підвищеній напрузі (більше 3Uном), яка виникла на будь-який з трьох фаз внаслідок ферорезонансним явищ в мережі, а також слабка залежність похибок від потужності навантаження.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальний лист
 [attachment=25].6-10 кВ Трансформатори напруги литі типів 3ХЗНОЛ-Э-6,-12; 3ХЗНОЛП-Э-6,-12

   Трифазна антирезонансна група вимірювальних трансформаторів напруги 3хЗНОЛ-Э, 3хЗНОЛП-Э –(6-10кВ) призначена для установки в комплектні розподільчі пристрої (КРУ) внутрішньої та зовнішньої установки, а також в збірні камери одностороннього обслуговування (КСО), є комплектуючими виробами.
  Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальний лист
3hZNOLP-6_ukr.doc [277 Kb] (cкачиваний: 14).