Обличчям до Замовника

Завдяки якості нашої продукції та сервісу, ми напрацювали традиції довгострокового, взаємовигідного співробітництва з багатьма Замовниками.

Це постійно закуповуючі нашу продукцію енерго-генеруючі і розподільні компанії, найбільші промислові підприємства гірничо-металургійного комплексу, хімічної та харчової промисловості, машинобудування, інфраструктури й комунального господарства, як в Україні, так і за кордоном.

Це й невеликі підприємства, садові товариства, приватні домоволодіння, яким, можливо, всього один раз знадобилася наша продукція і наш сервіс. Ми відповідальні перед усіма нашими Замовниками з великої літери, для яких і завдяки яким існує завод «ЕЛІЗ». Ми маємо честь працювати для того, щоб наш Замовник отримав рішення свого завдання та поділився цим позитивним досвідом зі своїми колегами й друзями.

Саме так, обличчям до Замовника та вирішуючи його проблеми, завод «ЕЛІЗ» живе вже 25 років. Чверть століття становлення й зростання, переживаючи злети й запобігаючи падіння, ми чекаємо Вас, ще одного нашого Замовника з великої літери, єдиного серед багатьох.

Так, ми не західний бренд з багатовіковою історією. Ми український виробник, який зробив себе сам, який розвивається й росте разом з нашою Незалежною Державою. Ми живемо в наших реаліях ціни, втілюючи світові реалії якості. Ми робимо все для того, щоб вивчивши весь ринок вздовж і впоперек, Ви переконалися, що саме завод «ЕЛІЗ» і є

                                                          «Золота середина» Вашого вибору.

Запрошуємо Вас, дорогі друзі. Запрошуємо вирішувати Ваші задачі за допомогою заводу «ЕЛІЗ». Ми принесемо світло у Ваші будинки, енергію - на Ваші виробництва, впевненість - в Ваше майбутнє.

 

Обличчям до Замовника 

Обличчям до Замовника