Розвиваємося разом: стратегічне співробітництво й партнерство

  Завдяки якості нашої продукції та сервісу, ми напрацювали традиції довгострокового, взаємовигідного співробітництва з багатьма Замовниками.
Це енерго-генеруючі і розподільні компанії, найбільші промислові підприємства гірничо-металургійного комплексу, хімічної і харчової промисловості, машинобудування, інфраструктури і комунального господарства, як в Україні, так і за кордоном, які постійно закуповуть нашу продукцію. У їх числі такі підприємства:

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»,
ПАТ «Алчевський металургійний комбінат»,
ПрАТ «Інгулецький ГЗК», ПАТ «Північний ГЗК», ПАТ «Центральний ГЗК», ПАТ «Південний ГЗК», ПАТ «Суха Балка»,
ПрАТ «МК« Азовсталь»,
ПАТ «Запоріжсталь»,
ПрАТ «Укрграфіт»,
ПрАТ «ММК ім.Ілліча» м.Маріуполь,
АЕК «Київенерго», АТ «Одесаобленерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», АТ «Миколаївобленерго», АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Полтаваобленерго», АТ «Харківобленерго», АТ «Хмельницькобленерго», АТ «Херсонобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», АТ «Черкасиобленерго»,
АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі», АТ «ДТЕК Донецькі електромережі», ПАТ «ДТЕК Київські електромережі», ПАТ «Київобленерго», ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»,
ПАТ «Укрнафта», АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртранснафта»,
ДП НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго»,
Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»,
АТ «Українська залізниця» регіональні філії:
«Південна дорога», «Донецька дорога», «Південно-Західна дорога», «Придніпровська дорога»
Комунальне підприємство «Київський метрополітен».
Зарубіжні партнери:
АТ «Телас» - енергорозподільчих компаній Грузії,
«SRL CEGOLTAR» Молдова,
ВАТ «BAKELEKTRO» Азербайджан, ЗАТ «Капан Енерджі» Вірменія,
ЗАТ «Західний проект» Білорусь,
ТОВ «Акмаєв жона жол» Казахстан, АТ «ТНК« Казхром »Казахстан,
ПП «Leader Electro Trade» Узбекистан, «Alelco» Єгипет і багато інших підприємств ближнього і далекого зарубіжжя.

  Це також і невеликі підприємства, садові товариства, приватні домоволодіння, яким, можливо, всього один раз знадобилася наша продукція і наш сервіс. Ми відповідальні перед усіма нашими Замовниками з великої літери, для яких і завдяки яким існує завод «ЕЛІЗ». Ми маємо честь працювати для того, щоб наш Замовник отримав рішення свого завдання і поділився цим позитивним досвідом зі своїми колегами і друзями.
  Саме так, обличчям до Замовника і вирішуючи його проблеми, завод «ЕЛІЗ» живе вже 30 років. Весь цей час відчуваючи становлення і зростання, переживаючи злети і запобігаючи падіння, ми чекаємо Вас, ще одного нашого Замовника з великої літери, єдиного серед багатьох.
  Так, ми не західний бренд з багатовіковою історією. Ми український виробник, який зробив себе сам, який розвивається і росте разом з нашою Незалежної Державою. Ми живемо в наших реаліях ціни, втілюючи світові реалії якості. Ми робимо все для того, щоб вивчивши весь ринок вздовж і впоперек, Ви переконалися, що саме завод «ЕЛІЗ» і є

«Золота середина» Вашого вибору.

  Запрошуємо Вас, дорогі друзі. Запрошуємо вирішувати Ваші задачі за допомогою заводу «ЕЛІЗ». Ми принесемо світло у Ваші будинки, енергію - на Ваші виробництва, впевненість - в Ваше майбутнє.

Ласкаво просимо !