Чому "ЕЛІЗ" ?

Ми глибоко поважаємо думку Замовника і не будемо нав'язувати своєї. Тому далі - тільки факти про завод "ЕЛІЗ", які допоможуть Вам зробити правильний вибір. Чому "ЕЛІЗ"? Тому що:
- Замкнутий цикл виробництва продукції, з контролем якості на всіх його етапах, гарантує отримання Вами виробів дійсно високої якості.
- Широкий спектр продукції, що випускається: трансформатори до 63`000кВА / 150кВ - силові і до 220кВ - вимірювальні, весь спектр КТП і щитового обладнання до 20кВ (див.
"КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ") - дозволяє розміщувати замовлення на весь комплекс обладнання на заводі «ЕЛІЗ» і отримувати комплексний сервіс.
- «Безкоштовне» конструкторському супроводу: Ви можете дати ескіз обладнання, як Ви його бачите, і на цій основі наші конструктори створять проект для остаточного узгодження з Вами.
- Можливість технічного аудиту
(ЭКСПЕРТИЗЫ) Ваших проектів.

- Повна сертификация обладнання у всіх необхідних інстанціях, як Україна, так і інших країн, перш за все колишнього СРСР, гарантує безпроблемне введення в експлуатацію.
- При виробництві нашого обладнання використовується більшість
комплектуючихвироблених також на нашому підприємстві, що гарантує загальний високий рівень якості.
- Розвинена технічна підтримка: на заводі «ЕЛІЗ» існують відділи якості і
сервиса, які швидко і кваліфіковано відреагують на виниклу, навіть не з нашої вини, проблему і запропонують рішення. При аварії фахівці відділу сервісу терміново виїдуть на місце.