Липень 2016 р. Вбудовані трансформатори струму типу ТТВ від 10 до 110кВ

Заводом «ЕЛІЗ» розроблена широка номенклатура вбудованих трансформаторів струму типу ТТВ від 10 до 110кВ та освоєно їх випуск.

    Трансформатори типу ТТВ призначені для роботи в трансформаторному маслі всередині бака (для роботи з олійними трансформаторами) та в повітряному середовищі (в цьому випадку сердечник й вторинні обмотки залиті міцним ізоляційним матеріалом), класу напруги від 10кВ до 110кВ, призначених для вимірювання та обліку, в тому числі високого класу точності: 0,2S; 0,2; 0,5S; 0,5.
    
Також, з огляду на велику трудомісткість заміни існуючих вбудованих трансформаторів струму на нові, більш високих класів точності, ми пропонуємо установку окремо розташованих трансформаторів струму опорної конструкції зовнішньої установки типу ТТВ з внутрішнім діаметром, достатнім для установки на вводах вимикача з зовнішньої сторони з великим набором обмоток для вимірювання й обліку. Застосування цих трансформаторів вирішує також питання з релейного захистом, оскільки відпадає необхідність заміни встановлених в бушінг трансформаторів струму.