Нові сертифікати отримані нашим підприємством

    У другому півріччі 2019 року за результатами дослідження технічного проекту засобам вимірювальної техніки ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» видав виробнику трансформаторів струму типу ТФЗМ, ТОМ, ТОГ та трансформаторів напруги типу НОГ, НКГ ТОВ «ЕЛІЗ» сертифікати відповідності типу засобам вимірювальної техніки застосовним вимогам Технічного регламенту по модулю В.

     На початку 2020 року нашим підприємством було отримано сертифікат відповідності типу засобам вимірювальної техніки застосовним вимогам Технічного регламенту по модулю F для трансформаторів ТОМ.

    В середині року нашим підприємством були отримані сертифікати відповідності типу засобів вимірювальної техніки поставленим вимогам Технічного регламенту з модулю В на трансформатори ТОЛ-Э, ТПЛ-Э, ТПОЛ-Э, НАМИ, НТМИ.


Детальніше...

Наш завод приступив до випуску кабельно-провідникової продукції

  З серпня 2019 р нашим підприємством було освоєно випуск кабельно-провідникової продукції.

  У перелік продукції, що випускається входять: дроти настановні, в тому числі й зниженої пожежонебезпеки, силові та контрольні кабелі, кабелі зниженої пожежонебезпеки в негорючому виконанні нг і нгд-LS, дроти самонесучі ізольовані для повітряних ліній електропередач, неізольовані дроти для ЛЕП, силові самонесучі провода, дроти побутового призначення, а також мідний і алюмінієвий дріт, шнури, телефонні дроти та ін.


Детальніше...

Агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ 6-10кВ

Агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ 6-10кВ

     Наш завод виготовляє агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ на напругу 6-10кВ, який представляє собою обладнання, яке складається з нейтралеобразующего трансформатора і дугогасного реактора в одному корпусі.


Детальніше...

Енергетика України ставить своєю метою поліпшення якості послуг, що надаються з передачі та розподілу електроенергії

Перед НКРЕКУ (Національна комісія України, яка регулює енергетику і комунальні послуги) стоїть завдання модернізації енергетичного господарства нашої країни.


Детальніше...

Червень 2016 р.

Розроблено новий для завода "ЕЛІЗ" продукт - трансформатор струму типу  ТШЛ-0,66-III.Червень 2016 р.


Детальніше...

Травень 2016 р.

Закінчено розробку та випущена дослідна партія трансформаторів струму ТОЛ-Е-12 нової конструкції.Травень 2016 р.


Детальніше...

Назад Вперед
Наверх