Готові до реалізації трансформатори ТМ (Г) від 25 до 1600 кВА

   В даний час всі розуміють необхідність ефективного використання оборотних коштів, не допускаючи заморожування фінансових активів на тривалий період часу. Як показує 30 річна практика часто у наших клієнтів немає можливості чекати виготовлення силового трансформатора 35 - 50 днів. Для задоволення запитів наших клієнтів ТОВ «ЕЛІЗ» розробив програму, що дозволяє постійно підтримувати на складі резервний запас трансформаторів ТМ (Г) від 25 до 1600 кВА, для можливості оперативної доставки.

Готові до реалізації трансформатори ТМ (Г) від 25 до 1600 кВА Готові до реалізації трансформатори ТМ (Г) від 25 до 1600 кВА
Готові до реалізації трансформатори ТМ (Г) від 25 до 1600 кВА

 


Детальніше...

Вимірювальні трансформатори для НАЕК «Енергоатом» і НЕК «Укренерго»

     У 2020 році для державного підприємства НАЕК «Енергоатом» були виготовлені і відвантажені трансформатори струму ТОМ-362 II-II.Г У1 в кількості 16 шт., ТОМ-765 II.Г У1 в кількості 8 шт., які введені в експлуатацію на ВП «Хмельницька АЕС», ВП «Южно-Українська АЕС» та ВП «Запорізька АЕС».

    Також проведені ремонтні роботи по відновленню трансформатора напруги типу НКГ-362IIУ1, як ремонту стороннього обладнання, який успішно введений в експлуатацію НЕК «Укренерго».


Детальніше...

Силові трансформатори для промислових біогазових станцій

Одним з перспективних напрямків розвитку для енергетики України є будівництво біогазових установок. Наше підприємство виготовляє підвищуючі силові трансформатори для перетворення напруги змінного струму, одержуваного від таких установок. Технічні особливості пропонованого обладнання:
- клас напруги 11 кВ;
- енергоекономічність: рівень втрат А;
- схема і група з'єднань за вимогами замовника;
- номінальна частота 50 Гц;
- регулювання напруги по ВН без збудження (ПБЗ), діапазон регулювання +2х2,5%, -4х2,5%.
З питань придбання зазначеного обладнання пропонуємо звертатися до комерційного директора ТОВ «ЕЛІЗ» Яценко В. В. тел. (096) 076-32-41, e-mail comm.dir@eliz.zp.ua.


Детальніше...

Нові сертифікати отримані нашим підприємством

    У другому півріччі 2019 року за результатами дослідження технічного проекту засобам вимірювальної техніки ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» видав виробнику трансформаторів струму типу ТФЗМ, ТОМ, ТОГ та трансформаторів напруги типу НОГ, НКГ ТОВ «ЕЛІЗ» сертифікати відповідності типу засобам вимірювальної техніки застосовним вимогам Технічного регламенту по модулю В.

     На початку 2020 року нашим підприємством було отримано сертифікат відповідності типу засобам вимірювальної техніки застосовним вимогам Технічного регламенту по модулю F для трансформаторів ТОМ.

    В середині року нашим підприємством були отримані сертифікати відповідності типу засобів вимірювальної техніки поставленим вимогам Технічного регламенту з модулю В на трансформатори ТОЛ-Э, ТПЛ-Э, ТПОЛ-Э, НАМИ, НТМИ.


Детальніше...

Наш завод приступив до випуску кабельно-провідникової продукції

  З серпня 2019 р нашим підприємством було освоєно випуск кабельно-провідникової продукції.

  У перелік продукції, що випускається входять: дроти настановні, в тому числі й зниженої пожежонебезпеки, силові та контрольні кабелі, кабелі зниженої пожежонебезпеки в негорючому виконанні нг і нгд-LS, дроти самонесучі ізольовані для повітряних ліній електропередач, неізольовані дроти для ЛЕП, силові самонесучі провода, дроти побутового призначення, а також мідний і алюмінієвий дріт, шнури, телефонні дроти та ін.


Детальніше...

Агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ 6-10кВ

Агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ 6-10кВ

     Наш завод виготовляє агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ на напругу 6-10кВ, який представляє собою обладнання, яке складається з нейтралеобразующего трансформатора і дугогасного реактора в одному корпусі.


Детальніше...

Енергетика України ставить своєю метою поліпшення якості послуг, що надаються з передачі та розподілу електроенергії

Перед НКРЕКУ (Національна комісія України, яка регулює енергетику і комунальні послуги) стоїть завдання модернізації енергетичного господарства нашої країни.


Детальніше...

Назад Вперед
Наверх