Нові сертифікати отримані нашим підприємством

    У другому півріччі 2019 року за результатами дослідження технічного проекту засобам вимірювальної техніки ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» видав виробнику трансформаторів струму типу ТФЗМ, ТОМ, ТОГ та трансформаторів напруги типу НОГ, НКГ ТОВ «ЕЛІЗ» сертифікати відповідності типу засобам вимірювальної техніки застосовним вимогам Технічного регламенту по модулю В.

     На початку 2020 року нашим підприємством було отримано сертифікат відповідності типу засобам вимірювальної техніки застосовним вимогам Технічного регламенту по модулю F для трансформаторів ТОМ.Наш завод приступив до випуску кабельно-провідникової продукції

  З серпня 2019 р нашим підприємством було освоєно випуск кабельно-провідникової продукції.

  У перелік продукції, що випускається входять: дроти настановні, в тому числі й зниженої пожежонебезпеки, силові та контрольні кабелі, кабелі зниженої пожежонебезпеки в негорючому виконанні нг і нгд-LS, дроти самонесучі ізольовані для повітряних ліній електропередач, неізольовані дроти для ЛЕП, силові самонесучі провода, дроти побутового призначення, а також мідний і алюмінієвий дріт, шнури, телефонні дроти та ін.
Шановні наші партнери та відвідувачі сайту!

Звертаємо Вашу увагу, що в 2017 році наше підприємство стало власником інтелектуальної власності і виробничих потужностей КО "ЗЗВА".
В даний час здійснюється переїзд обладнання та персоналу на нові виробничі площі. Тепер Ви можете знайти нас за адресою: м Запоріжжя, Дніпровське шосе, 13
(ссилка на карту: https://goo.gl/maps/Bfuyfq3KCqS2).

У зв'язку з цими змінами ми збільшили свій парк металообробних верстатів, вакуумна і сушильна печі, а також інше технологічне обладнання, як нове, так і відновлене з парку існуючого пром. майданчику.
Крім того, з'явилися додаткові робочі місця (список вакансій дивіться на нашому сайті в розділі «Відділ кадрів» http://ua.eliz.zp.ua/otdel-kadrov/ і в інтернеті на дошках оголошень).
Ми розвиваємося, зростаємо, вчимося, працюємо і запрошуємо Вас до співпраці !НОВИНИ від 05.12.2018: Перемога в тендері НАЕК "Енергоатом"

Одним з переможців тендеру НАЕК "Енергоатом" на поставку трансформаторів струму для декількох українських АЕС на очікувану суму 109,2 млн. грн. стала виробничо-торгова фірма ВТФ "ЕЛІЗ", яка є дилером виробника трансформаторів ТОВ "ЕЛІЗ" (Запоріжжя).