Шановні наші партнери та відвідувачі сайту!

Звертаємо Вашу увагу, що в 2017 році наше підприємство стало власником інтелектуальної власності і виробничих потужностей КО "ЗЗВА".
В даний час здійснюється переїзд обладнання та персоналу на нові виробничі площі. Тепер Ви можете знайти нас за адресою: м Запоріжжя, Дніпровське шосе, 13
(ссилка на карту: https://goo.gl/maps/Bfuyfq3KCqS2).

У зв'язку з цими змінами ми збільшили свій парк металообробних верстатів, вакуумна і сушильна печі, а також інше технологічне обладнання, як нове, так і відновлене з парку існуючого пром. майданчику.
Крім того, з'явилися додаткові робочі місця (список вакансій дивіться на нашому сайті в розділі «Відділ кадрів» http://ua.eliz.zp.ua/otdel-kadrov/ і в інтернеті на дошках оголошень).
Ми розвиваємося, зростаємо, вчимося, працюємо і запрошуємо Вас до співпраці !


Детальніше...

НОВИНИ від 05.12.2018: Перемога в тендері НАЕК "Енергоатом"

Одним з переможців тендеру НАЕК "Енергоатом" на поставку трансформаторів струму для декількох українських АЕС на очікувану суму 109,2 млн. грн. стала виробничо-торгова фірма ВТФ "ЕЛІЗ", яка є дилером виробника трансформаторів ТОВ "ЕЛІЗ" (Запоріжжя).


Детальніше...

УВАГА АКЦІЯ: ЗНИЖКИ В РОЗМІРІ 10%

Шановні партнери!
Повідомляємо Вам, що наше підприємство збільшило виробничі потужності по виробництву сухих трансформаторів з повітряно-бар'єрної і литийої(«геофоль») ізоляції.
Дане дозволило скоротити терміни виготовлення сухих трансформаторів типу ТС, ТСЗ, ТСЗП, ТСЛУ, ТСЗЛУ, ТСЗПУ та ін.
У зв'язку з цим, починаючи з 17.09.2018 р. по 12.10.2018 р., на всю лінійку сухих трансформаторів діє знижка в розмірі 10%.


Детальніше...