6-35 кВ Реактори масляні заземлюючі дугогасні з плавним регулюванням типу РЗДПОМ

   РЗДПОМ - масляні однофазні заземлюючі дугогасні реактори на клас напруги 6-35кВ з плавним регулюванням індуктивності. Регулювання здійснюється шляхом плавної зміни немагнітного зазору між дисками рухомого стрижня. На вимогу Замовника комплектуються автоматичним регулятором. Діапазон потужностей реакторів - від 120 до 1650кВА, напруга сигнальної обмотки 100В.
Завантажити опитувальний лист
RZDPOM_ukr.doc [39,5 Kb] (cкачиваний: 14).Агрегат дугогасний масляний герметичний АДГМ на напругу 6-35кВ

     Агрегат дугогасящий масляний герметичний АДГМ на напругу 6-35кВ, який представляє собою обладнання складається з нейтралеобразующего трансформатора і дугогасного реактора в одному корпусі.
     Агрегат дугогасящий масляний (далі по тексту "агрегат"), призначений для компенсації ємнісної складової струму при однофазних замиканнях на землю. Агрегат складається з дугогасного реактора і нейтралеобразующего трансформатора, поміщених в загальний бак.
     Агрегат виготовляється для мереж з номінальною напругою 6-35кВ включно частотою 50 Гц, застосовується для зменшення струму замикання на землю, зниження швидкості відновлення напруги на пошкодженій фазі після гасіння заземляющей дуги, зменшення перенапруг при повторних запалюванні дуги і створення умов для її самогасіння.6-35 кВ Реактори масляні заземлюючі дугогасні зі ступінчастим регулюванням типу РЗДСОМ

   РЗДСОМ - масляні однофазні заземлюючі дугогасні реактори зі ступінчастим регулюванням індуктивності. Регулювання здійснюється шляхом перемиканням відпайок без порушення. Діапазон потужностей реакторів - від 115 до 3300кВА та більше, напруга сигнальної обмотки 100В.
Завантажити опитувальний лист
RZDSOM_ukr.doc [39 Kb] (cкачиваний: 8).6-35 кВ Нейтралеобразуючі трансформатори (фільтри нульової послідовності) типу ТМ, ТМГ (аналог ФМЗО)

Застосовуються для створення штучної нейтралі з метою приєднання до неї дугогасного реактора. Первинні обмотки трансформатора з'єднані в зірку з виведеною нейтраллю, до якої приєднується реактор. Вторинні обмотки з'єднані в замкнутий трикутник, що забезпечує малий опір трансформатора струмів нульової послідовності мережі. Діапазон потужностей 100 - 2500 кВА.
Для докладної інформації про технічні характеристики, будь ласка дивіться сторінку
 "Трансформаторы ТМ" або "Трансформаторы ТМГ".6-35 кВ Реактори масляні трифазні шунтуючі типу РТМ

  Трифазні шунтуючі реактори з природним повітряним охолодженням РТМ призначені для паралельного включення в мережу з метою компенсації ємнісного струму. Реактори розраховані на тривалу експлуатацію на відкритому повітрі.
Номінальне значення кліматичних факторів - за ГОСТ 15150-69 та ГОСТ 15543-70 для категорії розміщення 1 виконання У й УХЛ.
Висота установки над рівнем моря, не більше 1000 м.
Завантажити опитувальний лист
 RTM.doc [99,51 Kb] (cкачиваний: 7).