Роботи й послуги

Для зручності наших Замовників, які не мають можливості та / або необхідних знань й навичок для установки, монтажу, підготовки до підключення і введення в експлуатацію нашої продукції, нами створено відділ сервісу, який не тільки надає оперативну технічну допомогу при нештатних ситуаціях, але й може виконувати роботи підвищеної небезпеки на електроустановках. ЗЕТЗ "ЕЛІЗ" має офіційний дозвіл "Держгірпромнагляду" на виконання таких робіт.

Хочете не тільки придбати нашу продукцію, але й встановити її, змонтувати, підготувати до підключення та введення в експлуатацію? Повідомте про це Вашого менеджера, й Ви отримаєте не тільки прийнятні ціни (і на продукцію, і на роботи-послуги по її монтажу, підготовки під'єднання та введення в експлуатацію), а й гарантію кваліфікованої установки, монтажу фахівцями виробника, а також (при необхідності) підключення, введення в експлуатацію в присутності фахівців виробника, що позбавить Вас від багатьох можливих проблем в процесі експлуатації.
Можливо також укладення договору на проведення періодичних оглядів та сервісного обслуговування обладнання виробництва ЗЕТЗ "ЕЛІЗ", встановленого нашими фахівцями. При укладенні такого договору, термін гарантії може бути продовжений на період, що істотно перевищує стандартний гарантійний термін.