Електрощитове обладнання

   Електрощитове обладнання являє собою несучі металеві конструкції (каркаси й оболонки) та комплектуючі вироби до них й призначене для прийому, розподілу та обліку електроенергії, управління, регулювання, сигналізації, захисту ліній електропередач та обладнання, що здійснює виробництво, передачу та використання електричної енергії. Є сертифікати відповідності обладнання вимогам Держстандарту України і міжнародних стандартів МЕК.
   Завод "ЕЛІЗ" виробляє щитове електрообладнання на класи напруги до 35кВ: КРП 6, 10, 35кВ, КТП 6, 10, 35кВ, РП до 1 кВ.
   За согасованію з Закачика, може бути вироблено електрощитове обладнання на клас напруги до 20кВ.

  КОМПЛЕКТНІ РОЗПОДІЛЬЧИ ПРИСТРОЇ 6, 10, 35кВ

КРП 6, 10, 35кВ призначені для роботи в електричних установках трифазного змінного струму частоти 50 Гц, класу напруги 6, 10 або 35 кВ в мережах з ізольованою або заземленою через дугогасящий реактор нейтраллю.
КРП 6, 10, 35кВ застосовуються в закритих розподільних пристроях, в тому числі, в електроустановках з частими комутаційними операціями при наявності шаф з вакуумними вимикачами.
Види кліматичних виконань КРП: УЗ і ТЗ по ГОСТ 15150.

ПАНЕЛІ  РОЗПОДІЛЬНИХ ЩИТІВ  ЩО-90, ЩО-70

Панелі розподільних щитів ЩО-90 призначені для прийому й розподілу електричної енергії трифазного струму частотою 50 Гц при напрузі 0,66 Кв та захисту ліній, що відходять від перевантаження й струмів короткого замикання.
Щити комплектуються з панелей й обслуговуються з фасадної сторони.

ВІДКРИТИЙ РОЗПОДІЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ ВРП-35 кВ.

Відкриті розподільні пристрої 35 кВ призначені для прийому і розподілу електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц, і використовуються при будівництві та реконструкції підстанцій.
Розподільні пристрої 35 кВ призначені для зовнішньої установки на висоті не більше 1000 м над рівнем моря і роботи в умовах, відповідних виконань УХЛ і У категорії розміщення 1.

КОМПЛЕКТНІ ТРАНСФОРМАТОРНІ ПОДСТАНЦІЇ ТИПу КТП-25…2500/6(10, 35)/0,4-У1

Підстанції призначені для прийому електричної енергії трифазного змінного струму частотою 50 Гц, номінальною напругою 6, 10, 35кВ, перетворення в напругу 0,4 кВ та розподілу по споживачам.
Комплектні трансформаторні підстанції призначені для зовнішньої установки та використовуються для електропостачання промислових підприємств, цивільних будівель й об'єктів в сільській місцевості.