110, 150, 220 кВ Трансформатори напруги однофазні масляні типу НКФ

Трансформатори напруги НКФ - однофазні, електромагнітні, масляні, трьохобмотувальні, зовнішньої установки, призначені для масштабного перетворення електричної напруги змінного струму з метою його подальшого вимірювання та подачі на входи засобів вимірювальної техніки, пристроїв захистів та сигналізації. Трансформатори призначені для застосування в електричних ланцюгах частотою 50 Гц з номінальною напругою до 110 кВ включно. Трансформатори, призначені для роботи в мережах з ефективно заземленою нейтраллю, витримують перевищення первинної напруги до 150% їх номінального значення протягом 30с.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити технічне завдання
 NKF-110.doc [64,5 Kb] (cкачиваний: 1).35 кВ Трансформатори напруги масляні однофазні типу ЗНОМ

Заземлюючи трансформатори напруги ЗНОМ-35-У1 (УХЛ-1) однофазні, з природним масляним охолодженням є масштабними перетворювачами й призначені для передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, захисту, сигналізації, автоматики та управління в мережах змінного струму частотою 50 Гц з ізольованою нейтраллю або в мережах, заземлюючих через дугогасящий реактор.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити технічне завдання
 ZNOM-35.doc [38,5 Kb] (cкачиваний: 1).
35 кВ Трансформатори напруги масляні однофазні типу ЗНОМ35 кВ Трансформатори напруги масляні трифазні типу НАМИ

Трифазний антирезонансним масляний трансформатор напруги типу НАМИ-35 УХЛ1 призначений для установки в електричних мережах трифазного змінного струму частоти 50Гц з номінальною напругою 35 кВ з неефективно заземленою нейтраллю з метою формування сигналів приладів вимірювання та захисним електричних пристроїв.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальний лист
 NAMI-35.doc [64,5 Kb] (cкачиваний: 0).6-10 кВ Трансформатори напруги масляні типу НТМИ-1, НАМИ-1

Призначені як для вимірювання напруги (підключення вольтметрів та інших приладів, що реагують на значення напруги, наприклад, катушок напруги ватметрів, лічильників обліку електроенергії, фазометрів), так і харчування ланцюгів автоматики, сигналізації й релейного захисту. Вони застосовуються в ланцюгах змінного струму частоти 50Гц напругою 6кВ та 10кВ з ізольованою нейтраллю.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальні листи
 NTMI.doc [38,5 Kb] (cкачиваний: 5) NAMI.doc [40,5 Kb] (cкачиваний: 0).6-10 кВ Трансформатори напруги литі типів ЗНОЛ-Э, ЗНОЛП-Э

Трансформатори напруги типу ЗНОЛ-Э, ЗНОЛП-Э, однофазні, трьохобмотувальні, призначені для потреб електроенергетики. Трансформатори встановлюються в комплектні розподільчі пристрої (КРУ), струмопроводи та служать для передачі сигналу вимірювальної інформації приладам вимірювання, захисту, автоматики, сигналізації й управління в електричних ланцюгах змінного струму частоти 50Гц. Трансформатори ЗНОЛ-Э, ЗНОЛП-Э тривало працюють при підвищеній напрузі (більше 3Uном), яка виникла на будь-який з трьох фаз внаслідок ферорезонансних явищ в мережі, а також мають слабку залежність похибок від потужності навантаження.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальний лист
 3hZNOLPNALI-E.doc [120,5 Kb] (cкачиваний: 5).6-10 кВ Трансформатори напруги типів НАЛИ-Э-6, НАЛИ-Э-10

Антирезонансна група трансформаторів напруги типу НАЛИ-Э клас напруги 6 (10) кВ призначена для передачі сигналу вимірювальної інформації вимірювальним приладам, пристроям захисту й сигналізації в установках змінного струму частотою 50 Гц з номінальною напругою 6 та 10 кВ. Особливості трансформатора НАЛИ-Э - можливість тривалої роботи при підвищеній напрузі (більше 3Uном), яка виникла на будь-який з трьох фаз внаслідок ферорезонансним явищ в мережі, а також слабка залежність похибок від потужності навантаження.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальний лист
 3hZNOLPNALI-E.doc [120,5 Kb] (cкачиваний: 5).6-10 кВ Трансформатори напруги литі типів 3*ЗНОЛ-Э-6,-12; 3*ЗНОЛП-Э-6,-12.

Трифазна антирезонансна група вимірювальних трансформаторів напруги 3хЗНОЛ-Э, 3хЗНОЛП-Э –(6-10кВ) призначена для установки в комплектні розподільчі пристрої (КРУ) внутрішньої та зовнішньої установки, а також в збірні камери одностороннього обслуговування (КСО), є комплектуючими виробами.
Для точного визначення Вашої потреби, просимо заповнити опитувальний лист
3hZNOLPNALI-E.doc [120,5 Kb] (cкачиваний: 5).Трансформатори напруги

Трансформатор напруги - один з різновидів трансформатора, призначений не для перетворення електричної потужності для живлення різних пристроїв, а для гальванічної розв'язки ланцюгів високого (6 кВ та вище) від низького (зазвичай 100 В) напруги вторинних обмоток.
Використовується в вимірювальних ланцюгах, перетворюючи високу напругу ліній електропередач, генераторів у зручний для вимірювання низьковольтній напрузі.
Крім того, застосування трансформатора напруги дозволяє ізолювати низьковольтні вимірювальні ланцюги захисту, вимірювання та управління від високої напруги, що, в свою чергу, дозволяє використовувати більш дешеве обладнання в низьковольтних мережах та здешевлює їх ізоляцію.
Так як трансформатор напруги не призначений для передачі через нього потужності, основний режим роботи трансформатора напруги - режим холостого ходу.